Pamokos gyvai

Gyvos pamokos vyksta lietuvių arba anglų kalbomis klasėje, kurioje dirbama dviem instrumentais. Vienu instrumentu groja mokinys, o kitu mokytojas. Po pirmos pamokos yra sudaromas mokinio individualus mokymosi planas, kuris priklauso nuo jo/jos ilgalaikių tikslų. Po kiekvienos pamokos mokytojas parengia namų darbų užduotis, kurios yra išsiunčiamos mokinio e-paštu. Pradedančiajam mokiniui suteikiamos kūrinių natos ir kita mokymosi medžiaga. Pažengusieji mokiniai gali atsiųsti savo natų kopijas arba naudojamų knygų pavadinimus e-paštu. Kartu su mokytojo parengtomis užduotimis, mokiniams visada leidžiama rinktis repertuarą, kurį jie nori groti.

Nuotolinės pamokos

Šios pamokos skirtos mokiniams nuo 7 metų iki suaugusiųjų. Nuotolinės pamokos yra puikus būdas tiek pradėti mokytis groti fortepijonu, tiek ir tobulinti turimus įgūdžius. Visų lygių pianistai gali pasinaudoti šiuolaikinių technologijų teikiamais patogumais. Spustelėkite toliau, kad sužinotumėte techninę informaciją, kuri padės pasiruošti darbui per nuotolį.

Nemokama konsultacija

Jei norite užsisakyti nemokamą konsultaciją, skambinkite tel. +370 636 37055 arba parašykite man keletą žodžių apie save ir temą kurią norite aptarti į fortepijonomokykla@gmail.com, arba užpildykite užsakymų puslapyje esančią formą. Konsultuoju apie mokymosi eigą, pasirengimą egzaminams, repertuarą kurį norite išmokti, instrumento įsigijimą ir kitais klausimais.

Hibridinės pamokos

Šios pamokos vyksta gyvai ir per nuotolį. Jei norite atvykti rečiau, arba gyvenate toli nuo mokyklos vietos, išbandykite hibridines pamokas. Pavyzdžiui, jūs galite turėti vieną pamoką per mėnesį gyvai, o kitas tris pamokas nuotoliniu būdu. Taip pat, pagal savo poreikius, galite rinktis kitokį hibridinių pamokų tvarkaraštį.

Kaip rasti mokyklą

Mokykla yra Kauno rajono Samylų kultūros centre, J. Biliūno g. 106, 53144 Šlienava.