Informacija apie slapukų naudojimą.

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad atskirtų jus nuo kitų svetainės vartotojų. Tai padeda užtikrinti svetainės kokybę ir leidžia ją tobulinti.

 

Slapukas yra mažas raidžių ir skaičių failas, saugomas jūsų naršyklėje arba kompiuterio kietajame diske. Slapukuose yra informacija, kuri perkeliama į jūsų kompiuterio kietajį diską.

 

Ši svetainė naudoja šiuos slapukus:

 

  • Analitiniai/našumo slapukai. Jie leidžia atpažinti ir suskaičiuoti lankytojų skaičių bei matyti, kaip lankytojai juda svetainėje, kai ja naudojasi. Tai padeda pagerinti svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinant, kad vartotojai lengvai ras tai, ko ieško.
  • Funkcionalumo slapukai. Jie naudojami atpažinti jus, kai grįžtate į svetainę. Tai leidžia svetainei pritaikyti turinį jums, pasveikinti jus vardu ir prisiminti jūsų pageidavimus.
  • Tiksliniai slapukai. Šie slapukai įrašo jūsų apsilankymą svetainėje, puslapius, kuriuose lankėtės, ir nuorodas, kurias sekėte. Ši informacija bus naudojama siekiant, kad svetainė ir joje rodoma reklama atitiktų jūsų interesus. Šiuo tikslu šia informacija gali būti dalijamasi su trečiosiomis šalimis.

Atminkite, kad trečiosios šalys (įskaitant, pavyzdžiui, reklamos tinklus ir išorinių paslaugų, tokių kaip žiniatinklio srauto analizės paslaugos, tiekėjus), taip pat gali naudoti slapukus, kurių ši svetainė nekontroliuoja. Tikėtina, kad šie slapukai yra analitiniai/našumo slapukai arba tiksliniai slapukai.

 

Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu.